O projektu

kdo jsme

Člověk, který má informace z „ideje.cz“ je dobře obeznámen s nejnovějšími vynálezy nadšenců a objevy vědců, se supermoderními roboty a mimořádnými dopravními prostředky, s možnostmi nanotechnologií a klonování, se zvláštnostmi virtuálních světů a úskočnými vojenskými a reklamními technologiemi. Vidí, jak se vyvíjí design, architektura a umění. Seznamuje se s inspirativními myšlenkami, vynálezy, úspěchy i cizími chybami, které je lepší neopakovat.

Už teď je čtenář „ideje.cz“ velmi dobře informován o budoucnosti. A budoucnost, ať je jakákoliv, mu asi stěží připraví nějaké nepříjemné překvapení. Zato povědomí o právě se blížících změnách mu zkrášlí všední dny v příjemném očekávání.

Pokud chcete vědět, kdo, co a jak mění naše životy k lepšímu (bohužel někdy i k horšímu), jaký vliv má bouřlivý rozvoj na všední životy, co čeká každého z nás jednotlivě nebo lidstvo jako celek – připojte se. Pro „ideje.cz“ jsou to lehké otázky, protože vždy mají v záloze fundované odpovědi.

Můžeme říci, že „ideje.cz“ jsou současná „Kniha zítřka“. A dokud existují lidé a mají nápady a technologie, nejoperativnější a nejpodrobnější informaci – od novinek vědy a techniky až po ty nejbláznivější vynálezy, se všemi odkazy na zdroje a maximem ilustrací – najdete tady.Užívejte si ve zdraví, ale dávejte pozor – informace „Ideje.cz“ pohlcuje. Neoddávejte se jim přespříliš a hlavně, nezapomínejte, že máte rodinu, práci nebo studium.